Aparitii media

Comunicat de presa conferinta lansare (Click aici)

Campania de informare de la Buzias

Campanie de informare pentru cei care vor să își deschidă o afacere în Buziaș(Click aici)

Campania de promovare de la Lupeni

Campanie de promovare a ofertei de scolarizare a Universitatii de Vest din Timisoara, la Lupeni(Click aici)

Campania de promovare de la Petrosani

Campanie de promovare a Universitatii de Vest din Timisoara, la Petrosani(Click aici)

Campania de promovare de la Băile Herculane

• Caraş-Severin: Persoanele fizice interesate să înfiinţeze o afacere non-agricolă, aşteptate la SMART Start Up (Click aici)
Şi tu poţi deveni antreprenor! O nouă campanie în Băile Herculane (Click aici)
Viitori antreprenori responsabili şi talentaţi sunt invitaţi la Băile Herculane (Click aici)

Campania de promovare de la Arad

• Conferinta de informare SmartStartUp Arad (Click aici)

Conferinta de lansare

• Universitatea de Vest Timisoara va finanta pana la 200 de afaceri, cu sume de 40.000 de euro (Click aici)
• Finanțări nerambursabile în valoare de 40.000 de euro oferite de UVT (Click aici)
• Vrei sa iti deschizi o afacere? UVT ofera finantari nerambursabile de pana la 40.000 de euro. Care sunt conditiile (Click aici)
• UVT finanţează 200 de afaceri cu granturi de până la 40.000 de euro (Click aici)
• UVT finanțează 200 de afaceri cu granturi de până la 40.000 de euro (Click aici)
• Universitatea de Vest Timisoara va finanta pana la 200 de afaceri, cu sume de 40.000 de euro (Click aici)
• UVT ajuta micii antreprenori. Are de impartit 10 de milioane de euro (Click aici)
• 10 milioane de euro pentru finanțarea a sute de idei de afaceri din vestul țării. Cine poate beneficia de această facilitate (Click aici)
• UVT finanţează cu 40.000 de euro afaceri noi care dezvoltă oraşele smart (Click aici)
• Vrei să îți deschizi propria afacere, dar nu ai banii necesari? UVT te ajută cu o finanţare nerambursabilă de până la 40.000 de euro (Click aici)
• Universitatea de Vest din Timişoara finanțează 200 de afaceri cu granturi de până la 40.000 de euro (Click aici)
• Vrei o finanţare nerabursabilă de până la 40.000 de euro? Hai la UVT! (Click aici)
• Idei de afaceri din vestul țării, finanțate cu 40.000 de euro. Ce proiecte derulează Universitatea de Vest din Timișoara (Click aici)
• Bani europeni pentru tinerii antreprenori, prin UVT (Click aici)
• Finanțări nerambursabile în valoare de 40.000 de euro oferite de UVT (Click aici)
• Universitatea de Vest Timisoara finanteazã si somerii hunedoreni (Click aici)
• AFACERI HUNEDORENE FINANȚATE DE UVT (Click aici)
• 200 de afaceri vor fi finanțate cu granturi de până la 40.000 de euro. Află cum poți beneficia de acești bani (Click aici)
• UVT finanteaza 200 de afaceri cu granturi de pana la 40.000 de euro (Click aici)